MDP company produkcja konstrukcji stalowych.
Wspomagamy realizację projektów konstrukcyjnych przez zarządzanie projektami.

Produkcja Konstrukcji stalowych

Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe

Wykonujemy usługi spawalniczo-ślusarskie oraz usługi malarskie. Wytwarzamy stalowe konstrukcje spawane według projektu, współpracujemy z biurami projektowymi w ramach optymalizacji projektu. Pełnimy doradztwo inżynieryjno-techniczne w zakresie utrzymania ruchu dla przemysłu ciężkiego. Wspieramy naszych partnerów naszym doświadczeniem i prostymi i skutecznymi rozwiązaniami technicznymi.

Project Managment

Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe

Prowadzimy nadzór produkcyjny. Dobieramy wykonawcę pod względem jego kwalifikacji do wymagań i oczekiwań klienta. Dzięki naszym wewnętrznym narzędziom zarządzania potrafimy sprostać zadaniom jakie są nam stawiane przy realizacji ambitnych projektów. W całym cyklu realizowanego projektu utrzymujemy bezpośredni kontakt z klientem.
Kompleksowe zarządzanie projektem:
- pozwala na koncentrację działań na danym projekcie doprowadzając do jego finalnego sukcesu.
- dzięki systemowemu podejściu do każdego projektu jesteśmy w stanie prowadzić kilka dużych zleceń jednocześnie.
- łatwo, szybko i skutecznie jesteśmy w stanie zrealizować projekt produkcji konstrukcji stalowej,
- poprzez kompleksowe zarządzanie projektem jesteśmy w stanie dostarczyć produkt spełniający wszelkie wymagania jakie Klient nam postawił do zrealizowania.
- wewnętrzny system nadzoru procesu wytwarzania umożliwia stały monitoring realizacji projektu i kontroli jakości wytważanej konstrukcji.

Wsparcie techniczne

Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe

Nasze działania w trakcie realizowanego projektu obejmują takie czynności jak: tworzenie harmonogramów, raportowanie, nadzór technologiczny, kontrole inspekcyjne, odbiory jakościowe również przy udziale inspektorów Klienta, logistyka/nadzór nad dostawami.
System działań jest starannie zaplanowany w każdym przypadku i odrębnie dla każdego projektu.
Tworzymy cykl życia projektu, po jego zakończeniu gotowy produkt trafia w ręce klienta.Udział biura projektowego

Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe

W zależności od potrzeb współpracujemy z biurami projektowymi które są w stanie rewidować daną ideę projektu na potrzeby technologiczne. Oznacza to że szybko jest możliwa korekta projektowa w wyniku której może okazać się że projekt staje się tańszy, łatwiejszy do zrealizowania nie obciążając go dodatkowymi wymaganiami.

Together! We can build the future!